TIISTAIN AIKATAULU                                     

TIISTAI 19. Maaliskuuta 2019 alkaen

8:20 LÄHTÖ - VIURUNIEMI
9:20 HEINÄVEDENTIE Matin th
9:30 TURPEENSALMI 1377
9:40 KARVILANNIEMEN TH
9:50 NÄÄTÄNMAANTIE 147
10:00 NÄÄTÄNMAANTIE 231 rivitalot
10:20 NÄÄTÄNMAANTIE Vanha kauppa
10:30 HIETANIEMENTIE 22 SORRI
10:35 TORVENHARJUNTIE Maatila
10:40 NÄÄTÄNMAANTIE - TAIPALEENTIE TH
11:00 NÄÄTÄNMAANTIE - HAAPAMÄENTIE TH
11:10 KYPÄRÄJÄRVI
11:25 HUOLTOASEMA SEO
11:50 PALOKIN HAUTAUSMAA
12:00 LAUKANSALO
12:10 LUOSTARINTIE 2796
12:25 RUOHOPELLON TH
12:40 SAAHKARINTIE 962
12:50 MUSTINLAHDENTIE 581 MUSTINLAHTI
13:00 MUSTINLAHDENTIE SIRKKA
13:15 RÄSÄNEN
13:35 PARTIOMAJA TH KP
13:45 KORTESUO TH
13:55 KATTILALAHTI TH
14:15 PYYSÄNTIE RUOTSALAINEN
14:30 KOHISEVAN TH
14:40 HUPELIN TIENHAARA
15:00 UKONLAHDENTIE 878
15:05 UKONLAHDENTIE 698 PILKKO
15:15 UKONLAHDENTIE 534
15:20 KÄRÄNGÄN TH - Soita
15:20 MIKKOLAN TH - Soita
15:45–16:10 VALAMO
16:30 KORPIVAARAN TH
17:20 KOTONA - VIURUNIEMI