LAUANTAIN AIKATAULU  

LAUANTAI 9. Maaliskuuta 2019 alkaen

Vihtari – Heinävesi – Viljolahti – Säynetkoski – Pyylinsalmi –
Ihamaniemi - Pölläkkä

8:10 LÄHTÖ
8:40 JUUTILAINEN
9:00 HANNOLA
9:15 VIHTARIN RIVITALO
KERMANKOSKI – Katso lapusta
9:35 HEINÄVEDENTIE 53 TEEMU
9:45 LAAKSOTIE Olli
10:15 MALKKILANTIE 30
10:25 MALKKILANTIE 76
10:35 MALKKILANTIE 123
10:45 MALKKILANTIE 144 PIHAAN
11:00 MALKKILANTIE 200
11:20 VILJOLAHDENTIE 2200 MAATALO
11:35 KITUKALLIO
12:00 TOUKOLA KYLÄTALO
12:20 EROLANSAAREN TH
12:30 TAPPUVIRRAN LOSSI Ranta
12:45 TAPPUVIRRAN ENT.KAUPPA TH
13:15 SÄYNETKOSKENTIE 56
13:25 SÄYNETKOSKENTIE Ent. kauppa
13:35 SÄYNETKOSKENTIE 5 HEMI
13:45 VAALUVIRTA
13:50 PYYLINTIE 30
14:00 PYYLINTIE 60 Koponen
14:10 PYYLINTIE 80 MAITOLAITURI
14:25 HALKOKAARRE TH
14:35 HIEKKASALMEN TH
PYYLINTIE 119 – Soita
14:45 PYYLINTIE 120 Puimalan TH
PYYLINTIE 127 - Soita
15:00 HYVÄSALMI P-ALUE
15:10 HEPOMÄKI TH
15:15 IHAMANIEMENTIE 1374
15:25 HAKONIEMI TH
15:30 ITÄRANTA - METSÄSTYSMAJA
15:40 PESOSEN PIHA
16:20 MUSTANIEMI TH Hannu
16:30 IHAMANIEMENTIE 336
16:35 IHAMANIEMENTIE 264
16:40 PUSULANMUTKA
17:00 MUHAMÄKI TH
17:20 KIVIJÄRVI TH
17:25 PUTUKKA KALLIOPERÄ TH - Soita
18:00 KORPIVAARAN TH
18:30 VIURUNIEMI